Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Oğlak Burcu Kadını Aşk

Platon

Member
Katılım
7 Eyl 2019
Mesajlar
63
[h=2]NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?[/h][FONT=&quot]Oğlak burcu kadını söz geçireceği, baskı altında tutulmayacağı, çıkarlarını kısmaya çalışmayan bir partner ile ilişki yaşamaya yanaşır.
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[/FONT]

[FONT=&quot]Özellikle rahat hareket etmesine olanak tanıyan ve istediğini rahatça söyleten, verdiği kararlara saygı duyan, yaptıklarına müdahele etmeyen bir partnerle mutlu olur. Bu şekilde bir ilişki yaşatan partneri tercih edilebilir ve başlayacağı ilişkiyi sorunsuz bir şekilde yaşayabilir.
Kendi doğrularına inanır ve her konuda yaptıklarının doğru olduğunu düşünür; onu aşağıya çekmeye, yetersiz olduğunu söylemeye çalışmayın. Aksi takdirde iyi ilişkiler içinde olmanız zorlaşabilir. Bu yüzden onu pohpohlayın ve varlığını önemsemeye çalışın. Bu düzeyde hareket etmeniz hayatınızda var olmasını ve elinizde tutmanızı kolaylaştırır.
[h=2]İLİŞKİDE SEVDİÐİ VE SEVMEDİÐİ YÖNLER[/h]Düşündüklerini, duygularını ve hislerini açıklamaktan pek hoşlanmaz. İlgisiz birine yerine ve zamanına göre hareket etmesini bilmeyenlere tahammülü yoktur, her yerde yüceltilecek ve farklılığından bahsedilecek konuşmalardan hoşnut olur.
Sevdiği kişiye çok çabuk bağlanır, onun uğrunda her şeyi yapar. Ancak kolay sevmeyeceğinden, onu zorlayarak sevgisini kazanamazsınız. Onu etkilemek için mutlaka dürüst, güçlü bir portre çizmeniz gerekir.
Tatil planı yaparken, özellikle sakin ve romantik ortamları tercih etmelisiniz. Hediye olarak takı, çanta, cüzdan, değeri yüksek biblolar hediye ederek gönlünü kazanabilirsiniz.
[h=2]İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ[/h]Oğlak burcu kadını güvenilirdir, başkasına ise kolay kolay güvenmez. Güvendiğinde her şeyini paylaşır. Kararlıdır, bir konu hakkında verdiği karardan asla vazgeçmez.
Özenlidir, bir işi yapmaya çalışırsa iyi yapar. İlişkilerinde politik tavırlar sergiler, bazen duygularını ve düşüncelerini gizler. Yerine zamanına göre hareket eder.
Disiplinlidir, ilişkilerinde beklentilerinin yerine getirilmesini ister, karşılık almadığı ve yönetemediği kişilerle ilişki geliştirmez.
Kesin tavırlıdır, asla bir davranışında belirsizlik yoktur. Egoisttir, kendi çıkarlarını ve isteklerini öne alır, ona göre ilişkide hareket eder. Çıkarlarının ve varlığının hiçe sayıldığını görmesi hoşuna gitmez. Bu şekilde bir tavırla karşılaştığında çekilmez biri olur.
[h=2]İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?[/h]Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Mutluluğu, uzun sürede yengeç burcuyla paylaşımlarla yaşayabilirsiniz. Yengeç burcunun uyumlu ve sakin yapısı, ilişkinizde istediklerinizi yaşama şansı ve kolaylığı sağlayacağından bu ilişki içinde kalmayı düşünebilirsiniz. O yüzden yengeç burcu ile ilişki geliştirmeniz mutlu olmanızı sağlar.
Macera yaşayacağı burç: İlişkinizde yalnız kalmanın yarattığı sıkıntıyı ve macera arayışını boğa burcuna mensup biri ile giderebilirsiniz. Tercihlerinizi bu yönde kullanmanız hayatınızın ne kadar eğlenceli ve maceralı olacağını görmenizi sağlayabilir.
Aradığı cinsel partner: Akrep burcuna mensup biri ile cinsel mutluluğa ulaşabilirsiniz. Mutlu edilmeyi arzuluyorsanız yaşayacağınız ilişkide Akrep burcuna öncelik tanımalısınız. Çünkü ilişki boyunca cinsel anlamda mutlu olabilirsiniz.


[/FONT][FONT=&quot][/FONT]