Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Michael Jordan aşevlerine 2 milyon dolar bağışladı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
michael-jordan-asevlerine-2-milyon-dolar-bagisladi.jpeg

Basketbolun efsane ismi Michael Jordan, 'The Last Dance' adlı belgesel dizisinden elde ettiği 2 milyon doları aşevlerine bağışladı. NBA’in efsane ismi Michael Jordan, ‘The Last Dance’ adlı belgeselinden elde ettiği geliri ulke capında aşevi ağı olan Feeding America isimli sivil toplum kuruluşuna bağışlayacağını duyurdu.
Daha once yeterince yardım yapmamakla suclanan 57 yaşındaki basketbolcu, Feeding America’nın Carolinas ve Chicago şubelerine toplam 2 milyon dolar bağışladı.
Feeding America’nın sosyal medya hesabından Jordan’a bağışı icin teşekkur edildi.
Forbes, Jordan’ın 10 bolumluk ‘The Last Dance’ belgeselinden 4 milyon dolar kazandığını acıklamıştı. Jordan daha once belgeselden elde edeceği tum kazancını yoksul cocuklar icin calışan Friends of the Children icin bağışlayacağını duyurmuştu.
michael-jordan-asevlerine-2-milyon-dolar-bagisladi-5fc1fa2f70aa1.jpeg
‘The Last Dance’ adlı belgesel dizisi Michael Jordan’ın ve Chicago Bulls’un 90’lardaki yukselişini unutulmaz 97-98 sezonundan ilk kez yayınlanan goruntulerle gozler onune seriyor.
Son guncelleme: 15:20 - 27.11.2020sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur