Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

LG K10 Ekranı kilitleyince açılmıyor, donuyor

Zümrüt

Member
Telefonu kilitlediğim zaman, bazen (Günde 10 kereden fazla oluyor) ekran açılmıyor, hiçbir şekilde tepki vermiyor ve tuşa basılı tutunca kapanmıyor bile. Bundan sonra biraz bekleyince (Ortalama 1 dk) ya telefon tekrar açılmaya başlıyor ya da kendini resetliyor. Yeniden başlıyor. Bazen bataryayı söküp hızlıca başlatıyorum, ama bu anlık çözüm oluyor, tekrar aynı şeyleri yaşıyorum. Bazen bilerek, açma kapama tuşlarının gelmesi için kilit tuşuna uzun basıyorum, ekran gelince ekrana ilk önce tuşlar geliyor (kapat- yeniden başlat tuşları) yani giriş ekranı donmuş oluyor, arkaplan siyah oluyor. Birkaç saniye içinde orası da geliyor.
Telefonu kilitlemeyince böyle bir sorun oluşmuyor, sadece kilitlediğimde bu sorunu yaşıyorum.
Telefonun hafızası normal, hafıza eksikliğinden olacağını sanmıyorum
2016 yılının başında almıştım. Bu sorunu ne zamandır yaşadığımı bilmiyorum ama 3 ay civarı oldu sanıyorum. İlk zamanlar uzun sürmüyordu, biraz bekleyince düzeliyordu, sonradan kendini resetlemeye kadar gitti.