Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gökhan Ozoğuz, 19 Mayıs ile 23 Nisan'ı karıştıran Arda Turan'ı tiye aldı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
19 Mayıs Ataturk'u Anma, Genclik ve Spor Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir video yayınlayan futbolcu Arda Turan, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramı'nı kutluyorum" ifadesini kullandığı icin bircok kişinin tepkisini cekti. Şarkıcı Gokhan Ozoğuz ise bayram videosuyla gundeme gelen Arda Turan'la alay etti.
"19 MAYIS OKUMA BAYRAMI"

Gundemi yakından takip ederek duşunculerini Twitter hesabından paylaşan Athena Grubu'nun solisti Gokhan Ozoğuz, Arda Turan olayına da sessiz kalamadı. Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Turan'ı tiye alan Ozoğuz, "Hocam 19 Mayıs Okuma bayramımızı kutlayan cıkmadı mı henuz?" yorumunda bulundu. Unlu şarkıcının bu paylaşımı cok beğenildi.
gokhan-ozoguz-19-mayis-ile-23-nisan-i-karistiran-arda-turan-i-tiye-aldi-5ec6e14ea27a6.jpg

ARDA TURAN KENDİSİNİ SAVUNDU

Bayramları karıştırdığı icin gundem olan Arda Turan, sosyal medya hesabından yaptığı acıklamada kendisini şu sozlerle savunmuştu: "Bir gunde yuzlerce video isteği geliyor. Doğum gunu, bayram, ozel gunler vs. Kimseyi kırmamaya ozen gosteriyorum. Ramazan ayı, iftar vakti, oruc tutuyorum. İnsanlık hali… İnsan dalabilir. Bunda bu kadar buyutecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar hayatlarında en az benim kadar ulkesine hizmet etme fırsatını bulurlar."
Gokhan Ozoğuz, gectiğimiz yıllarda O Ses Turkiye'de juri uyeliği yaparken Arda Turan ve Burak Yılmaz ile duet yapmıştı.
gokhan-ozoguz-19-mayis-ile-23-nisan-i-karistiran-arda-turan-i-tiye-aldi-5ec6e14eae22c.jpg

gokhan-ozoguz-19-mayis-ile-23-nisan-i-karistiran-arda-turan-i-tiye-aldi-5ec6e14eda63e.jpg