Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gelen tepkiler Cem Yılmaz’ı çileden çıkardı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Corona virusu nedeniyle zor şartlarda çalışan sağlıkçılar için Sağlık Bakanlığı'na ücretsiz gösteri çağrısı yapan komedyen Cem Yılmaz, kendisine sosyal medyadan gelen yorumlara tepki gosterdi. Komedyen Cem Yılmaz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya cağrıda bulunarak, corona virusu ile mucadelede en onde bulunan sağlık calışanlarına yonelik gercekleşecek etkinliklerde ucret almadan katılabileceğini acıkladı.
Cem Yılmaz yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
“Pandemi boyunca sorumluluğu en yuksek seviyede olan Sağlık Bakanlığımıza onerimdir. Sağlık personellerine moral toplantıları, soyleşiler organize ederlerse hicbir ucret almamak kaydıyla katılmayı gorev bilirim.”

“ŞU MODELLE GUNDE KAC KERE KARŞILAŞTIÐIMI HESAPLAYIN”

Cem Yılmaz’ın cağrısının ardından bir sosyal medya kullanıcısı komedyene “Ben vermeyeyim, devlet versin diyorsunuz!” sozleriyle tepki gosterdi.
Soz konusu yoruma yanıt veren Yılmaz, “Demin duyurduğum derdimizle ilgili tweet’e gelen yorum… Bazen insanlar niye kameralara suratınız asık, niye insanlara gulmuyorsunuz dediklerinde benim gunde şu aşağıdaki (gercekten aşağıdaki) modelle kac kere karşılaştığımı hesaplanmasını da rica ediyorum” dedi.
gelen-tepkiler-cem-yilmaz-i-cileden-cikardi-5f914a25daf82.jpeg
“SİZ BİLDİÐİNİZ GİBİ YAPIN KARDEŞİM”
Bircok olumsuz yorumu da retweet yapan Yılmaz, son olarak “Sanıyorum bu kadarı yeter. Siz bildiğiniz gibi yapın kardeşim. Teşekkurler” ifadesini kullandı.
gelen-tepkiler-cem-yilmaz-i-cileden-cikardi-5f914a260a222.jpeg
gelen-tepkiler-cem-yilmaz-i-cileden-cikardi-5f914a262fd43.jpeg

İlginizi Çekebilir Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı