Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aslı Enver’in Babil dizisindeki rolu kabul ederek verdiği net mesaj!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Unlu oyuncu Aslı Enver, Babil dizisinde izleyicilerin karşısına cıkıyor ve aslında iki kişilikli birisi. Ayşe olarak basit bir sekreter gibi ama aslında o polis memuru Nihal… İki farklı kişiliği yansıtan bir performansıyla onumuzdeki bolumlerde Aslı Enver,diziye damgasını vuracak.İstanbullu Gelin dizisinde Sureyya karakteri ile izleyicilerin karşısında tam 3 sezon yer alan oyuncu, dinlenmek ve bir sure setlerden uzak durmak istiyordu. Ancak Babil’in senaryosu ve teklif edilen karakter oyuncunun fikrinin değişmesine sebep oldu.
Hem de ilk olarak dijital bir proje olacağı acıklandıktan sonra Ay Yapım ile Bein Connect’in anlaşamaması ve Star TV’nin devreye girerek bir televizyon projesi olmasına rağmen yine de dizide yer almak icin zorlukları kabul etti.
Uzun sure setlerde yer aldığı icin bir sure televizyona iş yapmak istemeyen Aslı Enver, dijital bir projeden bir televizyon işine donuşmesi sırasında bocaladığını ve duşunduğunu de belirtti. Hatırlarsanız bu surecte oyuncunun yapımdan ayrıldığına yonelik iddialar da ortaya atılmıştı. Ancak bunun doğru olmadığı bir sure konuyu duşunmek icin sure istediğini soyleyen Aslı Enver, neden yeniden televizyona dondu bunun da sırrı ortaya cıktı.
Enver, aslında bu zor kararı verirken kendisini neyin ikna ettiğini de gostermiş oldu. Oyuncu, Ranini’ye konuştu ve guclu kadın rollerine duyduğu aclığı da ortaya koydu.
Enver’in şu sozlerine dikkat ediniz lutfen: “Ayşe’ye gelince gayet kuvvetli ve biraz gizemli bir karakter; Ayşe’nin hikayesi şimdi başlıyor diyebilirim. Benim icin guzel yanı ise bugune kadar oynadığım karakterlerden farklı ama hep onemsediğim guclu kadın ozelliğini barındırıyor.”
Gorulduğu uzere oyuncuyu yeniden zorlu bir televizyon dizisi setine iten temel nokta ‘guclu kadın’ rolu… Cunku oyuncu bunu onemsiyor ve bu tur rollerde yer almak istiyor.
Yapımcılara da aslında Aslı Enver’in verdiği net bir mesaj bu: “Guclu kadın rolleri beni ikna eder.”
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun