Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Telefonum Uçak Modundayken Sabahları Dinç uyanıyorum

Gorkem

Magazin.biz.tr
27 yaşındaki İngiliz model,sağlığına çok dikkat ediyor.Radyasyon yaydığı bilinen telefon konusunda aldığı ilginç önlem ile yabancı magazin gündeminde çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

Ekli dosyayı görüntüle 348

İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne, Elle dergisinin sorularını yanıtladı.Bilinmeyenlerini anlatan Delevingne, çevresindeki negatif durumlardan her sabah ile akşam beş dakikalığına bile olsa yoga ve meditasyon yaparak kaçındığını dile getirdi.

Ekli dosyayı görüntüle 349

Sağlık konusunda uzmanları dinlediğini ifade eden 27 yaşındaki model, şunları söyledi:"Telefonum uçuş modundayken uyuyorum. Radyo dalgaları yayıldığı zaman uykumu alamıyorum. Mesajlaşarak yattığım gecelerin sabahındaysa yorgun uyanıyorum."

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Cara Delevingne'in Twitter hesabı hack'lenmişti. Bilgisayar korsanı, 27 yaşındaki İngiliz modelin Ashley Benson ile ilişkisi ve başka özel bilgilerini yayınlamıştı.

Ekli dosyayı görüntüle 350

Delevingne'in Twitter sayfasında hacker tweet'leri yer almıştı. Tweet'ler arasında Delevingne'in cinsel yönelimi hakkında mesajlar da yayınlanmıştı.