Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şeyma Subaşı,Acun Ilıcalı'nın Yeni Sevgilisine 'Çok Küçük' dedi.

Gorkem

Magazin.biz.tr
Acun Ilıcalı ile evlenmesinin ardından büyük şöhrete kavuşan Şeyma Subaşı,eski kocasının yeni sevgilisi hakkında konuştu.

Ekli dosyayı görüntüle 197

Son günlerde dünyaca ünlü bir marka ile iş birliği yapan Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün markanın tanıtım gecesinde magazin mensupları ile sohbet etti.Sohbet sırasında eski eşi Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya için 'Çok Küçük ama ya' yorumunda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde kirası aylık 80 bin lira olan Bebek'teki lüks cafe'sini kapatarak magazin gündemine giriş yapan Şeyma Subaşı,dünyaca ünlü bir marka ile anlaşarak kendi ürünlerini çıkartacağını açıkladı.Tanıtım gecesinde magazin mensuplarının sorularını cevaplayan Şeyma Subaşı,eski kocası Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya hakkında söylemlerde bulundu.

Eski eşinin yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuşan Şeyma Subaşı,Ayça Çağla Altunkaya'nın Acun Ilıcalı'dan 30 yaş küçük olmasına değinerek, "O konu hakkında yorum yapmayayım.Çok küçük ama galiba." dedi.Eski eşinin yeni sevgilisine aradaki yaş farkından dolayı çok küçük diyen Şeyma Subaşı,Acun Ilıcalı'dan 21 yaş küçük.Ayça Çağla Altunkaya'nın kendisine benzetildiği konusundaki sorulara ise 'Bilmiyorum,görmedim.Benziyor mu?' şeklinde cevap verdi.

Yıllar önce ekranların reyting rekorları kıran Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışma programı 'Var Mısın Yok Musun' a katılarak eski eşi ile ilk kez tanışan olan Şeyma Subaşı daha 19 yaşındaydı.

Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra adı bir çok isimle anılan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı,geçtiğimiz yaz aylarından beri Ayça Çağla Altunkaya ile anılmaya başlamıştı.Kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi ile magazin gündemine son dakika olarak düşen Acun Ilıcalı yeni sevgilisini yanından ayırmıyor.İkili en son Acun Ilıcalı sunduğu reyting rekorları kıran 'O Ses Türkiye' adlı programların yılbaşı özel çekiminde objektiflere yakalanmıştı.