Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sevgililer Gününe Serdar Ortaç İle Gireceğim

Gorkem

Magazin.biz.tr
Bir klip çekimi için bir araya gelen, Caroline Yılmaz ve Serdar Ortaç,klipteki yakın sahneler ve birbirlerin ettikleri iltifatlar ile acaba mı? sorusunu akıllara getirttiler.

Ekli dosyayı görüntüle 225

Caroline Yılmaz'ın 'Canı Sağolsun' adlı şarkısının klip çekimlerine katılan Serdar Ortaç 'klipte oynamayı nasıl kabul ettiniz' sorusuna, 'Caroline 10 numara' cevabını verdi.Bu cevap akılları karıştırırken,ikilinin klipteki yakın sahneleri ise dikkat çekti.Yaptığı besteler ile milyonların sevgisini kazanan ve beste fabrikatörü olarak adlandırılan Sertaç Ortaç bu kez söz ve müziği Caroline Yılmaz'a ait olan ve 14 şubat'ta yayınlanacak olan klipte yer aldı.

Önceki akşam çekimleri tamamlanan klibin yönetmenliğini Erdi Sevinç yaparken,ikilinin yakın sahneleri bir hayli dikkat çekti.Genelde kendi bestelerini okuyan ve çok az insan ile düet çalışması yapan Serdar Ortaç,magazin mensuplarının sorduğu, 'Nasıl İkna Oldunuz'sorusuna ise şu şekilde cevap verdi.

"Caroline 10 numara.30 senedir kendi şarkılarımı okuyordum ama bu şarkıya inanmasam,güvenmesem içinde olmazdım.Caroline'in beste yeteneğini bilmiyordum,şahane besteler yapmış.İlk defa bir şarkının orasına burasına karışmadım."

Klip çekiminin ardından muhbirlerin sorularını yanıtlayan ikili'den Caroline Yılmaz 'Sevgililer gününe yalnız mı gireceksiniz?' sorusuna 'tabi' diye cevap verdi.Bu cevabın üzerine Serdar Ortaç 'Bul birini onunla gir' dedi.Serdar Ortaç'ın bu sözüne,Caroline Yılmaz 'O zaman Serdar Ortaç ile gireceğim' şeklinde cevap verdi.

Caroline Yılmaz'ı annesinin çok sevdiğini söyleyen Serdar Ortaç 'Caroline ile annem konuşuyorlar.Annem Nesrin Ortaç,Türkan Şoray hayranıydı,bu yüzden Caroline'i çok sevdi.Anneminde besteleri var.Caroline için yolladı,yakında ona dinleteceğim.'diyerek ünlü sanatçı ille annesinin olan samimiyetinden bahsetti.

Ekli dosyayı görüntüle 226