Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rüyamda Acun'u Gördüm

Gorkem

Magazin.biz.tr
Gördüğü rüyayı instagram videosunda anlatan Tuba Ünsal,magazin gündeminde en çok konuşulan isim olan Acun Ilıcalı ile rüyasında dalga geçtiğini ima etti.

Ekli dosyayı görüntüle 311

Yaşadığı aşklar ile magazin gündeminde çok konuşulan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın en büyük ilgi alanlarından biride spor.Bir çok ünlü spor müsabakasını tribünden takip etmesi ile bildiğimiz Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Super Bowl Lıv'ı canlı olarak izlemek için Amerika'ya gitmişti.Tesadüf eseri ünlü Amerikalı sunucu Martha Stewart'ın çektiği selfie karesine,son günlerde yaşından dolayı çok konuşulan kendisinden 30 yaş küçük sevgili Çağla Altunkaya ile yakalanan ünlü televizyoncu magazin gündeminde bir kez daha en çok konuşulan isim olmuştu.

Bu olay sonrasında ünlü oyuncu Tuba Ünsal,instagram hesabında gördüğü rüyayı anlatan bir video yayınladı.Rüyasında Acun Ilıcalıyı sevgilisi ile Super Bowl finalinde gördüğünü söyleyen ünlü oyuncu videosunda gördüğü rüyayı şu şekilde anlattı;

"Dün gece rüyamda Acun Ilıcalı'yı gördüm.Kıs kıs gülüyorum.Diyorum ki 'Nasıl yakalandın Super Bowl'da diyorum.Ya Tuba sorma ya' falan diyor.Bu kadar.Hikaye bu."

Ekli dosyayı görüntüle 312

Şu sıralar herhangi bir projede yer almayan ünlü oyuncu Tuba Ünsal,sosyal medyayı etkin kullanan ünlülerden biri.Paylaşımları ile takipçileri tarafından dikkat çeken 39 yaşındaki ünlü oyuncu,geçtiğimiz günlerde kendisine sosyal medya üzerinden gelen taciz olayı ile magazin gündemindeki yerini almıştı.Gördüğü rüya ile Acun Ilıcalı'ya imada bulunan Tuba Ünsal'a,bazı takipçilerinden yaptığı imalı gönderme yüzünden tepki geldi.

Şeyma Subaşı ile yaşadığı ilişki ile çok konuşulan Acun Ilıcalı,kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi ile hayatını yaşamaya devam ediyor.Yaptığı programlar ve spora olan düşkünlüğünden dolayı çok seyahat eden ünlü televizyoncu yeni sevgilisini yanından ayırmayışı ile dikkat çekiyor.Önceki ilişkisinde Şeyma Subaşı'nı da gittiği yerlere yanında götüren Acun Ilıcalı,hayatındaki insanların yanında bulunması konusunda özen gösteriyor.

Son düzenleme: