Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

'Para Avcısısın' İddialarına Ateş Püskürdü

Gorkem

Magazin.biz.tr
Dubai'de tatil yapan Ebru Polat,yeni sevgilisi için 'parası için o adamla berabersin,para avcısısın'diyenlere ateş püskürdü.

Ekli dosyayı görüntüle 640

Son dönemlerde magazin türkiye gündeminde yaptığı açıklamalar ve sivri dili ile gündeme gelen Ebru Polat,yeni sevgilisi hakkında yapılan yorumlara 'Siz Salak mısınız?' şeklinde cevap vererek herkesi şok etti.Yaşadığı lüks hayat ile magazin forumlarında hakkında çıkan 'zengin erkek avcısı' şeklindeki dedikodulara 'Kovalarsam da hakkımdır.Valla fıstık gibi güzel,eğitimli,başarılı bir kızım.Her şey hakkım benim' şeklinde tepki göstererek magazin türkiye gündemine oturmuştu.

Ekli dosyayı görüntüle 641

Ebru Polat "Zengin adam avcısı" şeklindeki konuşmalara tepki olarak sosyal medya hesabından bir video paylaştı.Videoda "Benim sevenlerim asla öyle şeyler konuşmaz. Çünkü benim eşek gibi çalıştığımı çok iyi biliyorlar. Fakat takipçim sayım iki günde iki kat falan arttı ve saçma sapan yorumlar da geliyor. Mesela 'Zengin adam buldu'... Lan siz beni hiç tanımıyorsunuz. Zenginlik derken? Bende yeterince her şey var. Şu saatten sonra öyle şeylere ihtiyacım mı kalmış? Salak mısınız ya siz? Benim 4 tane şirketim var, şarkıcılık mesleğim var, her hafta konserlerim var. Artık ben öyle paralı adam kovalayacak durumda değilim ki zaten. Hiç ihtiyacım yok üçle çapar beşle bölerim kusura bakmayın. Ben sadece hava atmayı sevmiyorum." şeklinde açıklama yapan Ebru Polat magazin türkiye gündemine oturdu.