Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pamela Anderson'ın Evliliği 12 Gün Sürdü

Gorkem

Magazin.biz.tr
30 yıl önce flört ettiği Amerikalı film yapımcısı Jon Peter ile evlenen Pamela Anderson,12 gün süren evliliği ile yabancı magazin gündeminde büyük yankı uyandırdı.Ünlü çiftin evliliğinin kısa sürmesi ile ilgili bir çok iddia ileri sürüldü.

Ekli dosyayı görüntüle 355

30 yıl önce flört ettiği Amerikalı film yapımcısı Jon Peters ile geçen ay gizli bir törenle evlenen Pamela Anderson’ın evliliği sadece 12 gün sürdü. Evlilik neden bu kadar sürede bitti? Çifte yakın bir kaynak, People dergisine yaptığı açıklamada, çiftin birbirlerini 30 yıldır tanıdığını ama hiçbir zaman birlikte yaşamadığını belirterek, “Biriyle birlikte yaşayınca onu gerçekten tanırsınız. Pam romantik biri ama aynı zamanda bağımsızlığına da düşkün” diye konuştu.

52 yaşındaki Anderson ile 74 yaşındaki Jon Peters, 20 Ocak’ta evlendi, 1 Şubat’ta da ayrıldıklarını duyurdu.Bu ayrılık haberi yabancı magazin gündeminde şok etkisi yaratmıştı.

Ekli dosyayı görüntüle 356

Sahil Güvenlik dizisinin yıldızı, ayrılık açıklamasında “Jon beni çok sevdi fakat bu ilişkide bir ara istiyorum. Yaşamdan ve birbirimizden ne istediğimizi düşünmek için zaman isterken sizin de desteğinizi almaktan memnuniyet duyacağız. Yaşam bir yolculuk ve aşk da bir süreç” dedi. Çiftin henüz boşanmak için mahkemeye başvurmadığı öğrenildi.

Peters, The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda, Anderson’ın son 40 yılda ilgi duyduğu tek kadın olduğunu söyleyerek, “Pamela bir sanatçı olarak hiçbir zaman tam potansiyelini ortaya koymadı. Henüz gerçek bir şekilde parlamadı. Görülenden çok daha fazlası var ya da onu bu kadar sevemezdim” demişti. Peters ayrıca, “Her yerde güzel kızlar var. Bu 35 yıl boyunca kendime birini seçebilirdim” diyen Peters, “Ben sadece Pamela’yı istedim. Bana ilham veriyor. Onu hak ettği şekilde koruyacak ve ona öyle davranacağım” ifadesini kullanmıştı.

Anderson da eşi için yazdığı şiirde “Jon Hollywood’un orijinal ‘kötü çocuğu’. Kimseye benzemiyor. Onu aile gibi çok seviyorum. Hayatı beni korkuturdu. Pek çok kız için öyledir. Artık hayatını daha fazla gördüm ve farkına vardım. Başından beri oradaydı. Asla başarısız olmadı. Şimdi ben hazırım, o da hazır. Birbirimizi anlıyor ve birbirimize saygı duyuyoruz. Birbirimizi koşulsuz seviyoruz. Şanslı bir kadınım. Tanrı’nın bir planı olduğunun ispatı” ifadelerini kullanmıştı.

Son düzenleme: