Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Oyuncu Eda Ece, dizilerdeki öpüşme sahnelerinin nasıl çekildiğini anlattı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Salgın nedeniyle cekimleri durdurulan Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini oynayan Eda Ece, Instagram hesabından bir canlı yayına katıldı. Oyunculuğun zorluğundan bahseden Ece, opuşme sahnelerine "Kadın bedeni uzerinden yapılan şeyleri sevmiyorum" diyerek isyan etti.
"OYUNCULUK HER KESİN YAPABİLECEÐİ BİR MESLEK DEÐİL"

Ekranda kadın bedeni uzerinden yapılan işleri sevmediğini vurgulayan Ece, opuşme sahnelerinin zor olduğunu ve oyunculuğun zor bir meslek olduğunu ifade etti. Ece'nin opuşme sahneleriyle ilgili de "Kadın bedeni uzerinden yapılan şeyleri sevmiyorum. Kadının ateşli gosterildiği, daha acık sacık işlerden hoşlanmıyorum. Rol icabı opuşmek icin sette romantik mumlar yakılıp, baş başa bırakılmıyor. Orada ciddi bir iş yetiştirme stresi ve profesyonellik var. Zor bir şey tabii, başka biri olmaya calışmak da zor. Oyunculuk kolay meslek değil, herkesin yapacağı iş değil" dedi.
oyuncu-eda-ece-dizilerdeki-opusme-sahnelerinin-nasil-cekildigini-anlatti-5ec6e1736363a.jpg
"EVDE COK YEMEK YİYORUM"

Normal kilosunun 56 olduğunu soyleyen Eda Ece, hicbir zaman 48 kilo bir kız olamadığını, en iyi halde bile 53 kiloya kadar inebildiğini soyledi.Sağlık icin yapılan her şeye saygısının olduğunun altını cizen oyuncu, karantina doneminde bilincsizce bir yeme moduna girdiğini sozlerine ekledi. Obur olmayı kendisine yakıştırmayan guzel oyuncu sozlerine şoyle devam etti: "Bu donemde once kilo aldım. Sette iki oğun zor yerken, evde 3-5 cayı, gece falan derken… Ac gozlu olmayı da sevmiyorum. Oburluk kotu bir şey onun dengesi var, insanı olarak da kendime yakıştırmıyorum."
oyuncu-eda-ece-dizilerdeki-opusme-sahnelerinin-nasil-cekildigini-anlatti-5ec6e1736dfda.jpg