Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karantina Kim Kardashian’a yaramadı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Televizyon programı yuzu Kim Kardashian, corona virusu nedeniyle dort cocuğuyla birlikte evinden cıkmıyor. Kardashian, cocuklarıyla uğraşmaktan cok yoruldu. Kim Kardashian, eşi Kanye West ve North (6), Saint (4), Chicago (2), Psalm (10 aylık) isimlerindeki dort cocuğuyla evde izolasyon kurallarını uyguluyor.

Ekli dosyayı görüntüle 914

Karantinada cocuklarla baş etmekte zorlanan Kardashian, beşinci cocuk fikrinden vazgecmişti. Unlu isim, “Dort cocukla evde olunca bir dakikalığına bir başkasını daha duşunduğumde kesinlikle vazgecmeme neden oldu. Gercekten cok zor” şeklinde konuşmuştu.
Ekli dosyayı görüntüle 915

“MİSAFİR ODASINDA SAKLANIYORUM”

Kim, gectiğimiz gun yayınladığı video ile herkesi guldurdu. Videoda, cocuklarıyla ilgilenmekten yorulmuş ve kendisine vakit ayıramayan Kim’i goruyoruz. Unlu isim videosunda: “Misafir odasında saklanıyorum millet. Cunku cocuklarım beni yalnız bırakmıyor. Yalnızca kendim icin ufak bir eğlence. Tum yapmak istediğim bu” diyerek isyan etti.