Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kadınlar Beni Kıskanıyor

Gorkem

Magazin.biz.tr
Rus sosyal medya ünlüsü Anastasia Kvitko,fiziğinden dolayı diğer kadınların kendisi kıskandığını söyledi.Sosyal medya paylaşımları ile yabancı magazin haberlerinde yerini almayı başarıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 295

Kıvrımlı hatları nedeniyle Rus Kim Kardashian olarak nitelendirilen model Anastasia Kvitko, Instagram'da milyonlarca erkek takipçisi olduğunu belirterek, "İşte bu yüzden ben kadınlar arasında bir 'kıskançlık nesnesiyim'. Birçok kadın benim fiziksel görüntümü kıskanıyor" diye konuşuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 296

Sevgilisi olmadığını ancak çok sayıda aday olduğunu belirten Kvitko, Kim Kardashian'a benzetilmesinin de gerçeği yansıtmadığını belirtiyor.Kvitko "Belki kıvrımlı ve dolgun hatlarım yüzünden Kardashian'a benzetiliyor olabilirim ama aslında ondan çok farklıyım. Ben Kim Kardashian'dan daha sportmen bir görünüme sahibim" diyor.

Ekli dosyayı görüntüle 297

Bebek yüzlü olmasının da kendisine avantaj getirdiğini belirten Kvitko "Üstelik hiçbir estetik operasyon geçirmediğim halde" diye sürekli tekrarlıyordu.Ancak ortaya çıkan eski pozları durumun hiç de öyle iddia ettiği gibi olmadığını gözler önüne serdi.

Ekli dosyayı görüntüle 298

24 yaşındaki Kvitko, son dönemde kıvrımlı modeller kervanına katılan isimlerden...Rusya'nın Kaliningrad ketinde dünyaya gelen modelin Instagram'da 10 milyon takipçisi bulunuyor.Kvitko paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık magazin sayfalarında kendine yer buluyor.