Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Justin Bieber'dan Selena Gomez İtirafı

Gorkem

Magazin.biz.tr
Ünlü şarkıcı Justin Bieber,8 yıl ilişki yaşadığı Selana Gomez'e haksızlık ettiğini itiraf ederek yabanci magazin gündeminde olay oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 620

Yaşadıkları aşk ile yabanci magazin gündeminde uzun süre konuşulan çift,ayrılıkları ile hayranlarını oldukça fazla üzmüşlerdi.Biten ilişkileri hakkında Selena Gomez geçtiğimiz günlerde 'Duygu İstismarına Uğradım' diyerek magazin forumlarında oldukça fazla konuşulmuştu.Bu söylem sonrası gözlerin çevrildiği Justin Bieber eski ilişkisi hakkında 'Pervasız Davrandım' şeklindeki açıklaması ile Selena Gomez'e gönderme yaptı.

Ekli dosyayı görüntüle 621

Bu açıklamalar sonrası biten ilişkisinde yaptığı hatalardan dolayı hala üzgün olduğunu söyleyen Justin Bieber,akıllarda soru işaretleri bıraktı.Selena Gomez ile biten ilişkisinin ardından Hailey Baldwin ile evlenerek yabanci magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.Yeni evliliği hakkında da açıklamalarda bulunan Justin Bieber,“Hailey’i çok fazla vakit geçirmeye başlamadan önce uyarmıştım” dedi. Şarkıcı, şu an eşi olan Baldwin'e söylediği ifadeleri de açıkladı: "Ona şöyle dedim; Dinle, canım hala çok yanıyor ve hala yolumu bulmaya çalışıyorum. Sana bağlanmaya hazır değilim. Bir şey söyleyip sonra tersini yapmak istemiyorum."

Ekli dosyayı görüntüle 622

Ünlü şarkıcının bu açıklamalarından sonra Selena Gomez'in neler söyleyeceği merak konusu hhaline geldi.