Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ergenliğe erken girmem beni çok yıprattı

Gorkem

Magazin.biz.tr
Son dönemin en iyi çıkış yapan genç kadın şarkıcısı Billie Eilish,yabancı magazin dünyasının şu sıralar göz bebeği durumunda.Genç şarkıcı ergenliği ile ilgili yaptığı açıklamalarla yabancı magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Ekli dosyayı görüntüle 319

Vogue dergisinin Amerika ayağına röportaj veren Billie Eilish, kendisini ergenlik çağı boyunca etkilemiş olan depresyondan bahsetti. Çok sayıda Grammy ödülü kazanan 18 yaşındaki şarkıcı, ergenlik çağında bedeniyle ilgili güvensizlik yaşadığını anlattı.

Ekli dosyayı görüntüle 320

11 yaşında ergenliğe girdiği için zor günler yaşayan Eilish, “Çok erken gelişmeye başladım. 9 yaşımda göğüslerim vardı, 11 yaşımda ilk reglimi oldum. Bedenim beynimden daha hızlı gelişiyordu” dedi.Giydiği bol gömlekler hakkında yapılan eleştirilere de cevap veren Eilish, “O gömleklerin içinde güzel görünüyorum. Resmen kocaman göğüslerle doğdum. Küçük göğüslere sahip olanlar, kısa tişörtler giyebiliyorlar, aynı tişörtleri ben giysem göğüslerimin büyüklüğü nedeniyle daha farklı eleştirilere maruz kalırım. Bu çok saçma” dedi.

Ekli dosyayı görüntüle 321

Son düzenleme: