Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gorkem

Magazin.biz.tr
Bir dönem çok konuşulan,Banu Alkan,Bülent Ersoy,Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy'un yer aldığı 'Dünya Güzellerim' adlı tv programı hakkında Yeliz Yeşilmen magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu.
Ekli dosyayı görüntüle 191

Geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına 'Bülent Ersoy'a ıstakoz yemeyi ben öğrettim.! söylemi ile bomba gibi düşen Banu Alkan'a bu konuya istinaden magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia geldi.Ünlü oyuncu Banu Alkan hakkında;

"Banu Alkan ile ilgili çok ilginç bir şey duymuştum.Uçakta o programa giderken Business Class'ta havyar ikram ediliyor.Banu Alkan'da bedava buldum diye yemiş de yemiş,yemiş de yemiş.Biliyorsunuz 12-13 saat uçuş var,lavabo krizi yaşamışlar,bunu o ekipten biri anlattı."
Ekli dosyayı görüntüle 192

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen sözlerine şu şekilde devam etti;

"Yine olay olmasın,ne olur kimse bana saldırmasın.Lavabolar tıkanmış,yani anlatamayacağım.Bunu duymuş muydunuz?Çok değişik çok enteresan olaylar yaşanmış.Lavabo batmış,uçak batmış...Mide ameliyatı şart diyorum,tavsiye ediyorum."sözleri ile Banu Alkan'ı hedef alan açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Etiler'de bir mekandan çıkarken magazin mensuplarının sorularına cevap veren Banu Alkan, 'Dünya Güzellerim'adlı projede birlikte kamera karşısına geçtiği Bülen Ersoy hakkında, 'Bülent Ersoy'a vietnam da ıstakoz yemeyi ben öğrettim.' iddiası ile magazin gündemine son dakika haberi olarak
düşmüştü.

Ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından,Türkiye topraklarını gezdiği söyleyen ünlü şarkıcı ayrıyetten şunları söylemişti;

"Ben hala Türkiye topraklarında turizm acentesi gibi gönüllü bir şekilde devam ediyorum.Kültür bakanlığı bana bu anlamda umarım sahip çıkar.Plaket bekliyorum,insanlara maaş ve para veriyorlar.Türkiye turizmini tanıtsınlar diye.Ben kendim yapıyorum bunu.Umarım bir gün farkında olurlar."

İnstagramda, 'Evli,çocuklu,gezgin' adında bir hesabı olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen,yaptığı paylaşımlar ile ülke tanıtımına çok büyük katkısı olduğu söyleyerek gezip görmeye devam edeceğini belirtti.