Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adele 45 Kilo Verdi Görenler Tanıyamıyor

Gorkem

Magazin.biz.tr
Ünlü Şarkıcı Adele verdiği 45 kilo ile yabanci magazin gündemine bomba gibi düştü.Verdiği kilolar ardından tanınmaz hale gelen Adele,herkesi şaşkına çevirdi.

Ekli dosyayı görüntüle 451

Güçlü sesi ile en iyi kadın vokallerden biri olan Adele,verdiği 45 kilo ile yabanci magazin gündeminde kendine geniş yer buldu.Kameralar karşısında olmayı pek sevmeyen 30 yaşındaki sanatçı,en son ünlü Amerikalı rapçi Drake'in doğum günü partisinde görüntülenmişti.Spor yapmayı hiç sevmediği bilinen ünlü sanatçının kilo vermedeki sırrı büyük merak konusu olmuştu.

Katıldığı doğum günü partisinde 33 milyon takipçiye sahip instagram hesabından "eskiden ağlıyordum,şimdi terliyorum" not'u ile bir paylaşım yapan Adele,vereceği kiloların sinyalini vermişti.

Ekli dosyayı görüntüle 452

Herkesin sağlık dolu hayatıyla gündeme gelmeye çalıştığı bir dönemde Adele'in egzersizden nefret ettiği bir sır değil. Adele, 2016'da verdiği bir röportajında spor için "Keyif almıyorum. Daha çok ağırlık kaldırmayı seviyorum. Aynaya bakmayı sevmiyorum" demişti. Adele, 7 yıl evli kaldığı eşi Simon Konecki'den ayrıldıktan sonra bir spor hocası tuttu ve haftada 3 gün egzersiz yaptı. Haftalık programında kardiyo ve dairesel antrenman gibi rutinlerin bulunduğu biliniyor. US Weekly'e konuşan Adele'e yakın bir kaynaki "Sağlıklı olmayı ve oğluna iyi bir örnek oluturmayı çok istiyor. Daha çok, kilo vermeye değil, iyi hissetmeye odaklanıyor." demişti.

Ekli dosyayı görüntüle 453

Bu büyük başarısı ile yabanci magazin gündeminde oldukça fazla konuşulan 30 yaşındaki ünlü sanatçının zayıf hali ile yayınlayacağı ilk klip merak ile bekleniyor.

Son düzenleme: