Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Genclik fotoğraflarınıza baktığınızda yanaklarınızın daha dolgun ve hacimli olduğunu fark edebilirsiniz. Kilo verme, doğuştan cokuk bir yuz ya da yaşın ilerlemesine bağlı olarak hacmini kaybetmeye başlayan yanakların daha genc ve dolgun gorunmesini sağlamak icin yanak dolgusu işlemi yaptırmanız mumkun. Peki yanak dolgusu nasıl yapılır? Yanak dolgusu ne kadar kalıcıdır? İşte tum bu sorularınızın yanıtları... Yanak dolgusu kişinin yuzune uygun operasyonlarla yapılabilir. Cerrahi yontem ile uygulanan teknikler olduğu gibi cerrahi mudahale gerektirmeyen bazı uygulamalardan bahsedebiliriz.
  Yanak dolgusu işleminde dolgu enjeksiyonu ile yanak dolgusu yanaklarda hacim kaybı ve cokukluğun giderilmesine yardımcı olur. Kişinin yanaklarına yapılan dolgu işlemi 15 dakika gibi kısa surede gercekleşir ve enjeksiyon operasyonu ile daha genc gorunmenizi sağlayacak yanaklara başarıyla ulaşılabilir. Cildin iceriğinde bulunan hyaluronik asit dolgu malzemesi ve turleri yanak dolgusu icin kullanılmaktadır.
  YANAK DOLGUSU NE KADAR SURE ETKİSİNİ KORUR?
  Yanak dolgusu kişinin cilt yapısı ve kullanılan dolguya gore ciltte etkisi 12 aya kadar surer. Enjekte edilen dolgu miktarının fazla olması yanak dolgusunun daha uzun omurlu olmasını sağlasa da dolgu miktarının yuzde naturel durmasını sağlamak icin doğru miktarda enjekte dilmesi gerekebilir. Aksi takdirde guzelleşmek uğruna yuzunuzun daha kotu gorunmesine neden olabilirsiniz. Bu nedenle uzman bir dermotolog tercih edilerek doğal bir gorunumun aşırı derecede dışına cıkılmaması daha estetik durmanızı sağlayabilir. Aynı zaman da dolguların surekli olarak yenilenmesi etkisini uzun sure uzatmasını sağlayacaktır.

  İLGİLİ HABERBurun ucu dolgusu nasıl yapılır?
  İLGİLİ HABERDudak dolgusu nasıl olur?
  İLGİLİ HABERDudak dolgusu sonrası topaklanma nasıl gecer? Dudak dolgusu nasıl yapılır?
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat