Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Yapılan araştırmalara gore dunyada guzelliğine onem veren kadınların en buyuk isteği guzelleşirken doğal gorunumunu kaybetmemek. Genc gorunmek uğruna yuzundeki ifadesini kaybetmek istemeyenler icin geliştirilen yeni nesil dinamik dolgu, formulu, urun yapısı, uygulama ozellikleri ve uygulandıktan sonra doğal gorunum sağlaması sonuclarıyla dikkat cekiyor.
  Yıllar icerisinde elastikiyet ozelliğini ve nemini kaybeden cilt yapısında, ozellikle mimik hareketlerinden oluşan kırışıklıkları yok etmenin bir hayli guc olduğunu soyleyen Ozel Novar Sağlık Grubundan Dr. Semir Ferraoğlu dinamik dolgu hakkında bilgi verdi.

  Doğal mimik hareketleri

  Cildin kendi iceriğinde yer alan ve sıkı bir yapıda kalabilmesini sağlayan maddeler yaş ilerledikce azalarak bir yandan zararlı dış etkenlere maruz kalınmasıyla birlikte cilt hucrelerinin sayısında da ciddi bir azalma meydana gelmektedir. Yuzumuzde yer alan kaslar mimik yaptığımız an kasıldığında gerginleşme sureci cok etkili olmadığından gosterilen mimikler yetersiz yapıda kalabilmektedir. Kişisel cazibenizi yaratan ve sizi benzersiz kılan bu ince farklar maalesef zaman gectikce derin izler bırakır.
  Mimik kırışıklıkları kişinin, henuz genc olmasına rağmen, olduğundan daha yaşlı gorunmesine yol acabiliyor. Ustelik kişinin olduğundan daha sinirli, mutsuz ya da endişeli gorunmesine de neden olabiliyor. Bugune kadar cilt hareket halinde değilken gorulen statik kırışıklıklar duşunulerek uygulanan geleneksel dolgular ile cozum aranırken, geliştirilen dinamik dolgu, doğal mimik hareketleri ozgurluğunu korurken mukemmel bir gorunum kazanılmasına yardımcı oluyor. Herhangi bir yuz hareketi yapılmadan dahi gorulebilen statik kırışıklıkların yanı sıra, mimik hareketlerine bağlı olarak oluşan dinamik kırışıklıkların giderimi de hedeflenerek geliştirilmiş ilk dolgu.
  Ozellikle mimiklerle oluşan problemleri gidermek veya azaltmak icin sadece bu bolgeye ozgu olarak yaratılmış, iceriği itibari ile de normal dolgulardan bircok konuda farklı bir seri. Yuzeysel, orta, derin ve hacimlendirici olarak cildin bolge ve kırışıklık durumuna gore farklı secenekler sunan bu dolgu, patentli uretim tekniği sayesinde yuz hareketlerine bağlı olarak oluşan germe veya sıkılaştırma esnasında kasın doğal yapısıyla , ortama uyum sağlıyor ve performansını koruyor.

  20 yaş ve ustu icin uygun

  Boyun cizgileri, alın cizgileri, ağız cevresi, yanaklar, nazolabiyal kıvrımlar, kaz ayakları, dudak gibi cildin en hareketli bolgeleri icin cok uygun. Ozellikle son zamanlarda dudaklarında doğal bir gorunum isteyenlere dinamik dolgu uygulaması yapıyoruz. Sonuc gercekten cok doğal oluyor. İşlemin tamamı mimik cizgilerinin durumuna gore 10 ila 20 dakika arası suruyor. Kişinin cinsiyetine, yaşına, yaşam koşullarına ve genetik faktorlere gore kalıcılık suresi 12 – 18 ay arasında değişkenlik gosteriyor Bu dolgunun tekrar uygulamaları kalıcılık suresini artırmaya yardımcı oluyor. Mimik cizgilerinin oluşumunun ve derinleşmesinin engellenmek istendiği 20 yaş ve ustu, gorunumune ozen gosteren herkes icin uygundur.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat