Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Humeyra
  Mesaj
  35
  Konu
  32
  Üye Avatarı

  Mesaj:35

  Konu:32

  Aldığı Beğeni:1  Dudak dolgusu yapılmadan önce yüzün yapısına uygun olan dudak şekli belirlenir. Dudak dolgusu işlemi başlamadan en az yarım saat öncesinde işlemin acısız gerçekleşebilmesi için dudak bölgesine anestezik bir krem sürülür.

  Dolgu maddesi enjeksiyon işlemi oldukça ince uçlu bir iğne yardımı ile gerçekleştirilir. Toplam 30 dakika kadar süren bu işlemin sonuçları hemen görülebilir.

  Uygulamadan sonra dudak bölgesinde kısmi morluklar ve şişliklerin görülmesi oldukça normaldir. Bu şişkinlik bazen bir hafta kadar sürse de genel olarak en fazla bir kaç gün içinde geçmektedir. Kısa bir zaman alan bu işlem acısız ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

  İşlem tamamlandıktan sonra 1-2 hafta içerisinde gerekli kontroller yapılıp ihtiyaç duyulması durumunda ise rötuş işlemi de uygulanabilir. Çok ince dudak yapısına sahip olan kişilere uygulanan dudak dolgusu ise bir seans yerine bir kaç seans şeklinde bölünerek gerçekleştirilebilir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat