Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Goz Kapağı Estetiği
  Yaş ilerledikce kaş yapısı sarkar ve kaş ile birlikte ust goz kapağı derisinde bollaşma ve aşağı doğru sarkma oluşur. Alt goz kapaklarında ise deride bollaşma, kırışıklık ve goz altı torbalarının belirginleşmesi meydana gelir.
  Blefaroplasti ameliyatları ust ve alt goz kapaklarının estetik ameliyatıdır ve gerektiği taktirde kaş kaldırma veya alın germe ile birlikte yapılır.

  Ameliyat, ust goz kapağında kıvrım cizgisi uzerinden, alt goz kapağında kirpiklerin hemen altından girilerek yapılır, bu sayede ameliyat izleri belirgin değildir ve gizli kalır. Blefaroplasti ameliyatları genel ya da lokal anestezi altında yapılabilir. Ust goz kapağı ameliyatı 40 dakika ve alt goz kapağı ameliyatı ise 1 saat surer.

  Ameliyattan sonra aynı gun eve donulebilir. Rahatsız edici bir şekilde ağrı şikayeti oluşturmaz. Goz kapaklarında ameliyatın etkisinden kaynaklanan şişlik ve morarma oluşur ve 5-7 gun icinde azalır ve gecer. Ameliyattan 4 gun sonra ucak yolculuğu yapılabilir ve 1 hafta sonra işe donulebilir.

  Ameliyattan 1 hafta once, mimik kaslarının hareketlerine bağlı olarak ortaya cıkan dinamik cizgilerin tekrar oluşmasını engellemek ve bu kasların ameliyat oncesi gevşemesini sağlamak uzere botox uygulaması yapılır.
  Etiket Goz Kapağı Estetiği goz kapağı duşukluğu goz kağağı duşmesi goz kapağı ameliyatı Goz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır Goz Kapağı Estetiğini Kim Yapar goz kapağı estetiği blefaroplasti goz kapağı operasyonundan goz kapağı seyirmesi operasyon goz kapağı goz kapağı operasyonu yuz estetiği goz hastalıkları
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat