Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.881
  Konu
  5871
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.881

  Konu:5871

  Aldığı Beğeni:0  Kuruluş Osman dizisinin 14. bolumu bu akşam yayınlandı. Kuruluş Osman'ın son bolumunde; Cengiz Han'ın emanetlerini geri almak icin Kayı Obası'na gelen Osman Bey, burada Batur'un ihaneti ile karşılaşır. Oklarla durdurulabilen Osman Bey, Dundar'ın ve ardından Balgay'ın Ertuğrul otağından cıkmasıyla duştuğu tuzağın farkına varır. İşte Kuruluş Osman 15. yeni bolum fragmanı ve son bolum izleme ekranı. Yayınlandığı gunden itibaren buyuk bir izleyici kitlesine ulaşan Kuruluş Osman dizisinin bu akşam 14. bolumu ekranlara geldi. Kuruluş Osman’ın son bolumunde; Balgay’ın nokerleri tarafından kuşatılan Osman Bey, Kayı halkının gozleri onunde Balgay’ın kılıcıyla yuz yuze gelir. Balgay’la karşı karşıya gelen Osman icine duştuğu bu durumdan cıkabilecek mi? İşte Kuruluş Osman 15. yeni bolum fragmanı ve son bolum izleme sayfası.
  KURULUŞ OSMAN 15. YENİ BOLUM FRAGMANI YAYINLANDI
  “Ulu cınarlar fırtınalı diyarlarda yetişir! Dalımızı kesmeye calışanın kokunu topraktan kazıyacağız!”#KuruluşOsman nefesleri kesecek yeni bolumuyle Carşamba saat 20.00’de #atv‘de! #TurkOlmak @bozdagfilm @atvcomtr pic.twitter.com/cCL8az29SZ
  — Kuruluş Dizisi (@KurulusDizisi) March 11, 2020

  Son guncelleme: 00:26 - 12.03.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.