Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  7’den 70’e herkesin severek izlediği Guldur Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Guldur Guldur Show birbirinden eğlenceli ve renkli skecleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Guldur Guldur Show Cuma akşamı Show TV’de…
  Hayatını yalnızca beş kelime ile surduren İsmail’i, arkadaşları 8 yıl sonra fark edince nasıl bir tepki gosterecekler? İsmail gercekten de hayatın şifresini cozmuş olabilir mi? Gorgusuz oldukları kadar da zengin olan kardeşler Naime ve Şevket’in bu seferki hedefleri kimler olacak? Yeni kiracıları fitness salonu sahipleri Burcu ve Feridun, Naime ve Şevket’le anlaşabilecekler mi? Naime ve Şevket aradıkları aşkı bu seferki kiracılarında bulabilecekler mi?
  Yaralara merhem olan program “Yaralı Show” bu hafta hangi yaralı isimlere yer veriyor? Turk sanat muziği sanatcısı Kazım, program aracılığıyla derdini dile getirebilecek mi? Burcu’ya yazdığı şiirlerle acılmak isteyen Bilal, beden dersinde acılmak isterse ne gibi zorluklarla karşılaşabilir? Bilal’in annesinin aldığı eşofman takımı Bilal’in amacına ulaşmasına nasıl engel olacak?
  Tiyatro kursundan alacağı eğitimle buyuk başarılara imza atacağına inanan Ozge ve Cetin’in kurstaki ilk gunleri nasıl gececek? Tiyatro kursunun sahibi Mesut işinde gercekten duayen mi?
  Guldur Guldur Show, yeni bolumuyle 13 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat