Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Angel
  Mesaj
  106
  Konu
  106
  Üye Avatarı

  Mesaj:106

  Konu:106

  Aldığı Beğeni:0  LG, 5 kameralı V40 ThinQ modelini çok yakında tanıtacak: İşte LG V40 ThinQ'in tanıtılacağı tarih...

  Sonbaharın gelmesiyle birlikte yeni akıllı telefonlar birer birer tanıtılmaya başladı. IFA ile açılan sezon, ardından Apple'ın yeni iPhone'larını tanıtmasıyla sürerken, şimdi bir hamle de LG tarafından gelecek. LG'nin çok yakında V serisinin tepe modeli V40 ThinQ akıllı telefonunu tanıtması bekleniyor. Peki, V40 ThinQ ne zaman tanıtılacak?  LG'nin yeni amirali V40 ThinQ, gelen bilgilere göre 3 Ekim tarihinde tanıtılacak. Koreli teknoloji devi, davetiyelerini yollamaya başladı bile. LG'nin davetiye üzerinde yer verdiği Take 5 yazısı ise dikkat çekiyor. New York City'de tanıtılacak olan LG V40 ThinQ'nun 5 kameralı olacağı hakkında ciddi sızıntılar vardı zaten. Davetiyedeki ipucuna göre de V40 gerçekten de 5 kameralı olarak karşımıza çıkacak.
  LG V40 ThinQ'nun tek numarası 5 kamerası olmayacak elbette. Yüksek performans için üst seviye teknik kadronun yer alacağı yeni telefonda, Snapdragon 845 işlemci göreceğiz.

Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.