Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.768
  Konu
  7788
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.768

  Konu:7788

  Aldığı Beğeni:0
  37 yaşındaki Rus model Olga Kagarlitskaya, Rusya'nın guneybatısındaki Samara şehrinde vefat eden babasının cenazesini teslim almak uzere morga girdi. Doktor olan babası Gennady Kegarlitsky, muhtemelen Kovid-19 hastalarını ambulansla hastaneye taşırken, koronavirusle enfekte oldu ve hayatını kaybetti.
  Habere gore; 2005 yılında 'Miss Samara Guzeli' secilen kızı Olga, ceset torbalarını gormesini engellemek isteyen morg calışanlarını umursamadı ve iceri girdi.
  RAKAMLAR DOĞRU ACIKLANMIYOR MU?

  Bir video yayınlayan Olga Kagarlitskaya, Samara'da resmi istatistiklere gore yedi olu var. Fakat burada yediden fazla var" ifadesini kullandı.
  50'YE YAKIN CANSIZ BEDEN

  Olga'nın anlatımına gore; sonrasında morg personeli kendisine ziyareti sırasında 50'yi aşkın cansız bedenle ilgilendiklerini soyledi.
  SAĞLIKCILARIN OLUMU DE GİZLEMEYE CALIŞILIYORMUŞ

  Kendi giyim markası olduğu belirtilen Rus model, devletin ailelere yaklaşık 230 bin lira tazminat odememek icin babası gibi gorev başında koronavirus sonucu olen sağlıkcıları gizlemeye calıştığını savundu.
  RUSYA'DA SALGIN CİDDİ BOYUTLARDA

  Koronavirus salgınının başından bu yana Rusya'da Kovid-19'dan olenlerin sayısı ise 33 bin 186 oldu.

  sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.