Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.750
  Konu
  5738
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.750

  Konu:5738

  Aldığı Beğeni:0  Herkesten hamileliğini gizleyen Nicki Minaj sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla şaşkına cevirdi. İlk cocuğunu kucağına almaya hazırlanan Minaj "Aşk. Evlilik. Bebek arabası. Heyecan ve şukranla doluyum" dedi. Dunyanın en zengin kadın rapcisi olan Nicki Minaj, surpriz bir şeklide hamile olduğunu acıkladı. Ozel cekimler yaparak Instagram hesabından paylaşan Amerikalı rapci, hayranlarına anneliğe hazırlandığını soyledi. Unlu şarkıcı paylaşımında, “Aşk. Evlilik. Bebek arabası. Heyecan ve şukranla doluyum. Tum iyi dilekleriniz icin hepinize teşekkurler” ifadesini kullandı.
  ​Nicki Minaj, gecen yıl eski arkadaşı Kenneth Petty ile evlenmişti. Bebeğin babası olacak olan Petty, yıllar once tecavuzden hukum giymiş bir isim. Bununla da kalmamış, aynı zamanda 2002'de işlediği bir suctan dolayı 2006'da hapse girmiş ve 2013 yılında şartlı tahliyeyle salıverilmiş. Petty'nin cinayetle biten bir adam yaralama olayı da var.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.