Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0
  Basketbolun efsane ismi Michael Jordan, 'The Last Dance' adlı belgesel dizisinden elde ettiği 2 milyon doları aşevlerine bağışladı. NBA’in efsane ismi Michael Jordan, ‘The Last Dance’ adlı belgeselinden elde ettiği geliri ulke capında aşevi ağı olan Feeding America isimli sivil toplum kuruluşuna bağışlayacağını duyurdu.
  Daha once yeterince yardım yapmamakla suclanan 57 yaşındaki basketbolcu, Feeding America’nın Carolinas ve Chicago şubelerine toplam 2 milyon dolar bağışladı.
  Feeding America’nın sosyal medya hesabından Jordan’a bağışı icin teşekkur edildi.
  Forbes, Jordan’ın 10 bolumluk ‘The Last Dance’ belgeselinden 4 milyon dolar kazandığını acıklamıştı. Jordan daha once belgeselden elde edeceği tum kazancını yoksul cocuklar icin calışan Friends of the Children icin bağışlayacağını duyurmuştu.
  ‘The Last Dance’ adlı belgesel dizisi Michael Jordan’ın ve Chicago Bulls’un 90’lardaki yukselişini unutulmaz 97-98 sezonundan ilk kez yayınlanan goruntulerle gozler onune seriyor.
  Son guncelleme: 15:20 - 27.11.2020  sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat