Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.750
  Konu
  5738
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.750

  Konu:5738

  Aldığı Beğeni:0  Bebeğine kavuşmak icin gun sayan Katy Perry, hamileliğindeki son halini takipcileriyle paylaştı. Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom ile bebeklerini kucağına almak icin gun sayıyor. Hamileliğinin son donemlerinde olan şarkıcı, yakında cıkacak olan yeni albumu ‘Smile’ın tanıtımını yeni hamile fotoğrafıyla tanıttı.
  Instagram

  Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafta, kendi markasına ait bir tişort giyen Perry, “Kısa tişort icin hicbir zaman fazla hamile değilim ve maske konusunda hicbir zaman cok iyi değilim” notunu yazdı. Perry’nin giydiği tişortun uzerinde yeni albumun adı olan ‘Smile’ yazması da dikkat cekti.
  Instagram

  Orlando Bloom ve Katy Perry cifti, yazın evlenmeyi planlamış ancak salgın nedeniyle duğunu ertelemek zorunda kaldı. Bir onceki albumu Witness ile istediği başarıya ulaşamayan Perry’nin yeni albumu Smile, 14 Ağustos’ta dinleyiciyle buluşacak.

  İLGİLİ HABERKaty Perry, doğum oncesi tatile cıktı
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.