Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.750
  Konu
  5738
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.750

  Konu:5738

  Aldığı Beğeni:0  Johnny Depp Elon Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti. Musk'tan cevap gecikmedi ve Depp'i kafes dovuşune davet etti ve "Eğer Johnny kafes dovuşu yapmak isterse haber verin" dedi. Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki gerilim gundemden duşmuyor. Şimdi de Depp ve Elon Musk arasında yaşanan ağız dalaşı gundeme damga vurdu. Depp, Heard ile Musk arasında bir ilişki olduğunu iddia etmiş, Tesla’nın CEO’su Musk ise bu iddiaları reddetmiş ve “Johnny ile evliyken Amber ile kesinlikle bir ilişki yaşamadım, bu tamamen yalan” demişti.

  İLGİLİ HABERElon Musk, Amber Heard'e 7 gun 24 saat koruma teklif etmiş  Depp’in The Sun’a kendi hakkında ‘eşini doven’ ifadelerini kullandığı icin actığı davada gecen hafta Depp'in Lady Gaga'nın eski nişanlısı Christian Carino'ya bir mesaj yazarak Musk'ın cinsel organını kesmekle tehdit ettiği acığa cıkınca da, SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk’ın Depp’e kafes dovuşu yapmayı teklif ettiği “Eğer Johnny kafes dovuşu yapmak isterse haber verin” dediği ortaya cıktı.

  İLGİLİ HABERJohnny Depp'in koruması, yalan soylediğini itiraf etti
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.