Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.750
  Konu
  5738
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.750

  Konu:5738

  Aldığı Beğeni:0  ABD’li dunyaca unlu Holywood yıldızı Tom Hanks eşi ile birlikte Yunan vatandaşı oldu. Yunanistan Başbakanı Kyriakos Mitsotakis, Tom Hanks ve eşi Reta Wilson’u Ege’deki Antiparos adasında ziyaret ederek cifte pasaportlarını ve vatandaşlık belgelerini verdi. Yılın buyuk bolumunu Ege'deki Yunan adalarında ve Turkiye kıyılarında geciren ABD'nin dunyaca unlu Holywood yıldızı Tom Hanks ve eşi Rita Wilson Yunan vatandaşlığına kabul edildi. Haber Yunan medyasında da geniş yer buldu.
  HOLYWOOD YILDIZI YUNAN VATANDAŞI OLDU
  Antiparos adasındaki yazlıklarında bulunan 64 yaşındaki Tom Hanks ve 63 yaşındaki Rita Wilson' u eşi Mareva Kyriakos ile birlikte ziyaret eden Yunanistan Başbakanı Kyriakos Mitsotakis , unlu yıldız ve eşinin pasaportları ile vatandaşlık evraklarını kendilerine verdi.
  Yunanistan ve ABD arasındaki sanat ve siyaset ile Ege Denizi'ndeki turizm uzerine sohbet eden Kyriakos ve eşi, cift ile birlikte hatıra fotoğrafı cektirdi. Kyriakos fotoğrafı kendisine ait sosyal paylaşım hesabından paylaştı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.