Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.750
  Konu
  5738
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.750

  Konu:5738

  Aldığı Beğeni:0  Johnny Depp'in The Sun gazetesine actığı iftira davasında konu aldatma suclamalarına geldi. Tesla CEO'su Elon Musk ile ilişki iddiasını reddeden Heard'e, Musk'ın, "Senin icin 7 gun 24 saat guvenlik ayarlarım, senden cok hoşlanıyorum" gibi attığı mesajlar soruldu. Londra’daki Yuksek Mahkeme’de devam eden Johnny Depp’in The Sun gazetesine karşı actığı iftira davasında Amber Heard, uc gun surecek ifadesinin ikinci bolumunu verdi.
  Bugunku duruşmada Heardi evliliği sırasında Elon Musk ile ilişki yaşadığı iddialarını reddetti. 2015 yılında Depp’in evde olmadığı sıralarda Musk’ın kendisini ziyaret ettiğine yonelik iddiaları da yalanladı. Heard, Elon Musk ile 2016 yılında tanıştığını soyledi.
  Amber Heard ve Elon Musk’ın asansordeki samimi goruntuleri Mart ayında İngiliz basınına sızmıştı./Fotoğraf: DHA

  İddiaların yalanlanmasının ardından Depp’in avukatı, Heard’un aktoru akıldışı kıskanclıkla suclaması ve gayrimeşru ilişkiye girmediğini iddia etmesi uzerine Musk ile arasında gecen 22 Mayıs 2016 tarihli mesajlaşmaları sordu.

  İLGİLİ HABERYılın davasında soz Amber Heard'de: Tek cıkış yolumun 'olum' olduğunu soyledi
  “7 GUN 24 SAAT GUVENLİK AYARLARIM”

  Heard’un Los Angeles’taki evde Depp’in suratına cep telefonu fırlattığını one surduğu gunden sonra gercekleşen mesajlaşmaya gore, Heard’un eşi hakkında uzaklaştırma kararı cıkaracağını soylemesi uzerine Musk, “Senin icin 7 gun 24 saat guvenlik ayarlarım. Bir daha beni gormek istemesen bile teklifim gecerli. Her neyse, bir budala olduğum icimn ozur dilerim. Bu sadece senden hoşlandığım icin onemli” şeklinde mesaj atmış.

  İLGİLİ HABERAmber Heard: Johnny beni surekli unlu erkeklerle yasak aşk yaşamakla sucladı
  Ciftin dairesinin bulunduğu apartmanın kapıcılığını yapan Alejandro Rumero’nun ifadesi de Heard’e hatırlatıldı. Rumero’nun ifadesine gore, Depp Avustralya’da film cekimindeyken, Musk duzenli olarak Heard’u gece gec saatlerde ziyaret ediyordu, hatta Heard bunun icin Musk’a evin anahtarlarını vermişti. Heard ise bu iddiaları da kesin bir dille reddetti.

  İLGİLİ HABERAmber Heard'un eski asistanı ifade verdi: Amber, tecavuz hikayemi kendisi yaşamış gibi kullandı
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.