Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.750
  Konu
  5738
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.750

  Konu:5738

  Aldığı Beğeni:0  Unlu şarkıcı Demi Lovato, mart ayından beri birlikte olduğu muzisyen Max Ehrich ile nişanlandı. Lovato, bu mutlu haberi Instagram hesabından takipcileriyle paylaştı. Demi Lovato, aktor ve muzisyen sevgilisi Max Ehrich ile nişanlandı. Unlu şarkıcı, evlilik teklifini duygusal satırlarla Instagram hesabından paylaştı.
  Fotoğraf: Instagram/Angelo Kritikos

  Lovato Instagram paylaşımında, “Seninle tanıştığım an sana aşık olduğumu biliyordum. Bunu yaşamamış birine acıklayamam. Hicbir zaman ailem dışında biri tarafından beklentisiz bir şekilde sevilmemiştim. Kendim olmam dışında bana hic baskı uygulamadım. Seninleyken en iyi halimde olmak istememi sağladın. Evlilikte elini tutmak gurur verici. Seninle bir aile kurmak icin cok heyecanlıyım. Seni seviyorum, partnerim” notunu yazdı.
  Fotoğraf: Instagram/Angelo Kritikos

  Lovato’nun nişan yuzuğundeki elmasın buyukluğu ise gorenleri şaşırttı. O anları fotoğraflayan Angelo Kritikos’a da teşekkurlerini sunan Lovato’nun bu paylaşımı kısa surede bir milyon beğeniyi aştı.
  Son guncelleme: 10:21 - 23.07.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.