Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Fenerbahce'de de formaya giyen Fransız defans oyuncusu Adil Rami ile birlikte olan ve şiddet gorduğu icin ilişkisini sonlandıran 52 yaşındaki Amerikalı oyuncu Pamela Anderson, bu sefer bir el cantası markasının reklamı icin cıplak poz verdi.
  BİNLERCE BEĞENİ GELDİ

  Pamela Anderson, cıplak pozlarını Instagram hesabından takipcileriyle de paylaştı. Pamela'nın, İngiliz şarkıcı David Bowie'nin "Yarın geleceğini duyanlara ait" sozuyle yaptığı paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.
  "BİR GECEDE 12 KEZ İLİŞKİYE GİRDİK"

  Ote yandan Adil Rami, bir donem birlikte olduğu ve şiddet uyguladığı Pamela Anderson ile ilişkide oldukları donem yaşadıkları yatak sırlarını takım arkadaşlarına anlatmıştı.
  Rami'nin Sochi'de takım arkadaşı olan Rus futbolcu Aleksandr Kokorin, katıldığı bir YouTube canlı yayınında şu ifadeleri kullanmıştı:
  "Herkes doğal olarak Pamela Anderson'u merak ediyordu. İlişkileriyle ilgili sorular soruyorduk, o da anlatıyordu. Rami, Pamela Anderson'un hayatının kadını olduğunu soyledi. Hatta biraz ileri gidip bize yatak odası sırlarını bile anlattı. Pamela Anderson'un yatakta cok iyi olduğunu soyledi. Hatta bir gece 12 kez birlikte olduklarını anlattı"Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.