Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.781
  Konu
  7801
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.781

  Konu:7801

  Aldığı Beğeni:0  Lana Del Rey, gecmişte şarkı sozlerinde sorunlu ilişkilerini işlemesinden dolayı meslektaşlarından istismarı yucelttiği yonunde eleştirilerine karşı tepki gosterdi. Unlu şarkıcı, "Haca gerilmeden ya da istismarı yucelttiğim soylenmeden şarkı soylemeye geri donebilir miyim?" dedi.
  2012 yılında cıkardığı Born to Die albumuyle muzik listelerinin ust sıralarına yerleşen Lana Del Rey, Instagram hesabından uzun bir acıklama yaparak, meslektaşlarına tepki gosterdi.
  Backgrid UK

  Eylul ayında cıkaracağı White Hot Forever albumunun, muzik endustrisinde karşılaştığı cifte standartları ele alacağını soyleyen Del Rey, duygusal istismar iceren ilişkilerini konu alan şarkıları icin ‘carmıha gerilmesinden’ yakındı.
  DepoPhotos

  “BEYONCE YAPINCA OVULUYOR”

  Kendisini istismarı yuceltmekle suclayan kadın şarkıcılar ve alternatif muzik yapanlardan bıktığını ve tum dunyada tacizci ilişkilerin yaygın olduğunu dile getiren ABD’li şarkıcı şu sozlere yer verdi:
  * Doja Cat, Ariana (Grande), Camila (Cabello), Cardi B, Kehlani, Nicki Minaj ve Beyonce’nin seski olmak, uzerinde kıyafet olmaması, duzuşmek, aldatmak konusunda bir suru şarkısı varken, izninizle ben de bedene duşkunluk, ilişki mukemmel olmasa da aşık olmanın guzelliği ya da para icin dans etmek yahut canım ne isterse onun hakkında şarkı soylemeye geri donebilir miyim? Bunun icin haca gerilmeden ya da istismarı yucelttiğim soylenmeden?
  DepoPhotos

  “HEMCİNSLERİMİN SUCLAMALARINDAN USANDIM”

  * Nihayet kadınların her konuya dalmasına izin verilmişken, benim ilişkilerdeki bazen pasif ya da ezilen rollerimi ayrıntılandıran kucuk lirik araştırmalarım sıklıkla insanların, benim ‘kadınları yuzlerce yıl geriye goturduğumu’ soylemelerine vesile oluyor.
  * Ben feminist değilim ama feminizmde benim gibi gorunen, benim gibi davranan kadınlar icin bir yer olmalı. Hayır dediğinde erkek tarafından evet diye duyulan turde kadınlar, kendi hikayeleri ve sesleri daha guclu kadınlar ya da kadınlardan nefret eden erkekler tarafından ellerinden alınmış turde kadınlar icin…
  Son guncelleme: 10:26 - 22.05.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.