Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Voleybolda Uluslar Ligi, yeni tip koronavirus (Kovid-19) salgını sebebiyle 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları sonrasına ertelendi.
  Turkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Ustundağ, AA muhabirine yaptığı acıklamada, Uluslararası Voleybol Federasyonunun (FIVB) 19 Mayıs-5 Temmuz 2020 tarihlerinde duzenlenecek Uluslar Ligi organizasyonunun dunya genelinde baş gosteren yeni tip koronavirus (Kovid-19) salgını sebebiyle 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın sonrasına ertelendiğini soyledi.
  Bu yıl 3. kez duzenlenecek Uluslar Ligi'nin Tokyo 2020 sonrasında belirlenecek takvime gore organize edileceğini dile getiren Ustundağ, "FIVB, tum ulke federasyonlarıyla goruşmesinin ardından aldığı kararı yazılı olarak bize iletti. Turnuvanın yaşanan olağanustu durum nedeniyle olimpiyat sonrasına ertelendiğini bildirdiler." ifadelerini kullandı.
  Uluslar Ligi organizasyonunun hangi formatta ve ne şekilde uygulanacağı hakkında acıklama yapılmadığını vurgulayan Ustundağ, "Uluslar Ligi ile ilgili tum detaylar olimpiyat sonrasında netleşecek." diye konuştu.
  FIVB Voleybol Uluslar Ligi'nin ucuncu haftası, Ankara'da oynanacaktı.
  Turkiye, toplam 5 ayaktan oluşan ligin ucuncu haftasında 2-4 Haziran tarihlerinde Tayland, Rusya ve Dominik Cumhuriyeti ile karşılaşacaktı.
  GUNUN ONEMLİ GELİŞMELERİ
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat