Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Federasyondan yapılan acıklama şoyle;
  "Turkiye Voleybol Federasyonu olarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz bize yeteriz Turkiyem" sozleriyle başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'nı tum gucumuzle destekliyoruz.
  Turkiye Voleybol Federasyonu Yonetim Kurulumuz tarafından alınan karar neticesinde ihtiyac sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla gercekleştirilen kampanyaya, Federasyonumuzun oz kaynaklarından 500.000 TL destekte bulunulmuştur.
  Bu vesileyle; dunyayı etkisi altına alan pandemi karşısında bizler icin hayatlarını ortaya koyarak ozveriyle calışan tum sağlık calışanlarımıza ve kampanyaya destekte bulunan herkese teşekkurlerimizi sunuyor, bu sorunu hep birlikte aşacağımıza yurekten inanıyoruz.
  Evde kalmanın hem kendi hem de cevremizdekilerin sağlığı icin guvenli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor, bu surecte hep birlikte #EvdeKal diyoruz."
  KAYNAK: DHA
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat