Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Kuzeyboru Kulubu'nun menajeri Cemalettin Kaş, final maclarının ertelenmesinin ardından oyuncuları evlerine gonderdiklerini, Turkiye Voleybol Federasyonu'ndan gelecek kararı beklediklerini soyledi.
  Kaş, ''Aksaray'a Sultanlar Ligi getirmek icin cok calıştık, harika bir sezon gecirdik. Rakiplerimizin ve taraftarlarımızın, şehrimizin saygısını kazandık. Kadın sporunda Anadolu'nun ortasından bir başarı hikayesi cıkardık. Ama ortaya cıkan bu salgın durumu maalesef planlarımızı etkiledi. Tum dunya gibi kulubumuz, sporcularımız ve taraftarlarımız mağdur oldu. Turkiye Voleybol Federasyonu'ndan bir karar bekliyoruz. Cunku kulubumuz her şeyden once insan diyerek tum sporcularını, karar sonrası derhal evlerine gonderdi. Spor salonları kapalı ve adı konmamış bir sokağa cıkma yasağı var. Yabancı oyuncularımızı da evlerine uğurladık. İnsani ve vicdani olarak yapmamız gerekeni yaptık. Oyuncularımızın haklarına sonuna kadar saygılıyız. Ekonomisi guclu bir kulup olarak kulup calışanları ve sporcularımızı tum odemelerini sozleşmeleri ne ise ona gore yapıyoruz, yapacağız. Fakat bu surecte finallerin cok da yapılabileceğini duşunmuyoruz. Federasyon, finale kalan 4 guzide takımı Kuzeyboru, Sarıyer, İlbank ve Kale1957 takımlarını ust lige terfi ettirmelidir. Sadece bir onceki yıl lig 14 takımdan oluşuyordu ve federasyon tarafından bu yıl 12'ye indirilmişti. Lig sonraki sezon tekrar 12 takıma indirilebilir, diye duşunuyoruz. Tabii bu karar federasyonun tasarrufudur. İnşallah onumuzdeki sezon her şey tum takımlarımızın istediği gibi olur. Yaşadığımız bu surec bizi daha cok birbirimize kenetledi'' diye konuştu.
  GUNUN ONEMLİ GELİŞMELERİ
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat