Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  TVF'den yapılan acıklamada, Cengiz Under'in, Turkiye Buyuk Millet Meclisinin (TBMM) acılışının 100. yılı olması dolayısıyla başlattığı 23 Nisan Kampanyası'nda 100 okula 11'er futbol topu hediye ettiği hatırlatıldı.
  Acıklamada goruşlerine yer verilen TVF Başkanı Mehmet Akif Ustundağ, federasyon olarak bu anlamlı kampanyaya destek verdiklerini belirterek, Turkiye genelindeki ihtiyac sahibi okullara 100 mini voleybol seti hediye edeceklerini duyurdu.
  Ustundağ, yaptığı paylaşıma, "Boylesine anlamlı ve ozel bir gunde milli sporcumuz Cengiz Under'in başlattığı, ardından Ozan Tufan, Mert Gunok ve Sertac Şanlı'nın desteğiyle 100 okulumuza cok guzel hediyeler gitti. Biz de 100 okulumuza geleceğin voleybolcu yıldızları icin mini voleybol seti armağan ediyoruz. Nice 100 yıllara!" notunu duştu.
  Kampanyaya, milli sporculardan Mert Gunok 100 okula 2'şer cift kaleci eldiveni, Ozan Tufan 100 okula kitap ve Sertac Şanlı da 100 okula 200 basketbol topu bağışta bulunarak katkı sağlamıştı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat