Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Angel
  Mesaj
  106
  Konu
  106
  Üye Avatarı

  Mesaj:106

  Konu:106

  Aldığı Beğeni:0  Vodafone TV, en popüler TV kanallarını, program ve dizileri akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden izleyebileceğiniz bir servistir.

  Sıradan bir TV servisinden farklı olarak, Vodafone TV’de kanallardaki yayın akışını durdurup tekrar oynatabilir, veya 15 dakikaya kadar geri alabilirsiniz*. Beğendiğiniz programları arkadaşlarınızla Facebook veya Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz, ya da bu programları işaretleyerek daha sonra kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hatırlatıcılar kurarak kaçırmak istemediğiniz TV programları başlamadan önce kendinize uyarı göndertebilirsiniz.

  Bütün bu eğlenceye ister wifi bağlantısı üzerinden, ister 3G bağlantı üzerinden mobil internet paketinizi tüketmeden erişebilirsiniz.

  * Bu özellik sadece iOS işletim sistemli cihazlarda çalışmaktadır.

  ABONELİK PAKETLERİ

  Standart Paket : 5 TL/Ay


  Standart paket kapsamında ayda sadece 5 TL’ye (tüm vergiler dahil) popüler TV kanallarını, program ve dizileri akıllı telefon ya da tabletinizden uygulamayı indirerek izleyebilirsiniz. Servise 3G veya WiFi üzerinden erişebilirsiniz.

  Şu anda sadece Standart Pakete üyelik yapılabilmektedir. Çok yakında sunacağımız diğer abonelik paketlerimizi buradan takip edebilirsiniz.

  Serivise ilk defa abonelik alıyorsanız – 1 Ay ÜCRETSİZ abonelik için:


  VODAFONE TV NASIL ABONE OLURUM?

  Öncelikle uygulama üzerinden Vodafone TV kullanıcı hesabınızı oluşturmanız gerekecektir.

  • Kullanıcı hesabı oluşturmak için, servisin uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra, uygulamaya giriş sayfasında “kaydol” butonuna tıklayınız.
  • Açılan sayfada Vodafone hattınızın numarasını ve e-posta adresinizi giriniz. Kullanım koşullarını okuyup “kabul ediyorum” kutusunu işaretledikten sonra en alttaki “Sonraki Adım” butonuna tıklayınız.
  • Bir önceki adımı tamamladığnızda cep telefonunuza SMS‘le bir doğrulama kodu gönderilecektir. Gelen kodu ekrandaki ilgili alana girerek ilerleyiniz.
  • Sonraki ekranda kendinize bir şifre seçmeniz istenecek. Bu şifre servisi kullanmak için uygulamaya giriş şifreniz olacaktır.
  • Son olarak, yönlendirileceğiniz sayfada kendinize bir abonelik paketi seçmeniz gerekmektedir. İstediğiniz paketi seçerek “Aboneliklerimi Güncelle” butonuna basınız.
  • “Standart Paket” aboneliğini seçmeniz halinde servise 1 ay ÜCRETSİZ aboneliğiniz başlayacaktır.

  Bu adımları tamaladıktan sonra sisteme kaydınızı oluşturmuş ve abonelik paketinizi seçmiş olursunuz.

  Daha önceden oluşturduğunuz bir Vodafone TV kullanıcı hesabınız varsa:  Aboneliğinizi başlatmak için uygulama üzerinden hesabınıza giriş yaparak “Hesabım” menüsü altından “Abonelik Paketleri” menüsüne erişebilir, ve dilediğiniz paketi seçerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
  Şifrenizi hatırlamıyorsanız “Şifremi unuttum” butonunu kullanarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

  ÜCRETLENDİRME DETAYLARI
  • Servise ilk defa abonelik alan müşteriler ilk 1 ay boyunca servisi ücretsiz olarak kullanırlar. 1 aylık deneme süreniz abonelik paketinizi seçmenizle beraber başlar. Bu sürenin sonunda servisi iptal etmemeniz halinde, abonelik paketinizin aylık ücreti üzerinden ücretlendirilerek servisiniz yenilenir, ve aylık olarak kullanımınız devam eder.

  İptal etmek için IPTAL PAKETADI yazıp 8800’a SMS gönderebilirsiniz.

  Örnek: IPTAL STANDART PAKET

  http://www.vodafone.com.tr/Servisler/Vodafone-TV.php
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.