Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Angel
  Mesaj
  106
  Konu
  106
  Üye Avatarı

  Mesaj:106

  Konu:106

  Aldığı Beğeni:0  Merhabalar; Bugün ele alacağımız konu adeta hayat kurtaran ürünler olan dağıtıcı ve çevirici çeşitleri. Teknoloji ile çok iç dış olan bir millet olarak hepimiz birçok teknolojik cihaz kullanıyoruz. Kimi zaman bazı alanlarda ve yerde çevirici dağıtıcıya ihtiyaç duyuyoruz. Son yıllarda oldukça yaygınlaşan bu ürünlerle artık birçok cihazın girişi farklı bir cihaz girişine çevrilebiliyor veya çoğaltıcı aparatlarla çoğaltılıyor. Örnek vermek gerekirse bir usb otg çevirici ile artık akıllı telefonlara flash bellek takılabiliyor. Bir diğer örnek bilgisayarınızın Ethernet girişi bozulduğunda Usb To RJ45 gibi bir çevirici ile usb üzerinden Ethernet bağlantısı almanız mümkün. Diğer bir en çok tercih edilen çevirici türü de Vga To Hdmi dönüştürücüler. Birkaç farklı çevirici dağıtıcı modellerini sizler için aşağıda örnek olarak listeledik.

  Çevirici – Dağıtıcı Çeşitleri

  Son yıllarda popüler olarak kullanılan çeviriciler de 100 den fazla çeşit bulunmaktadır. Çeşit anlamında Merter Elektronik bu alanda en çok çeşidi elinde bulunduruyor. Merterelektronik.com adresinden veya aşağıdaki çevirici-dağıtıcı kategorisine giderek tüm çeşitleri sayfadan görebilirsiniz. Aradığınız çeviriciyi hızlı bir şekilde bulmak için arama kısmından da aratabilirsiniz. Herkese lazım olabilecek niteliği bulunduran 8 ürüne de aşağıda sizin için yer verdik.
  Display To Vga

  DVI-D To VGA 24+1 Çevirici

  Scart To HDMI Çevirici Adaptör

  4K HDMI To RJ45 Extender

  Hdmi To Rca AV Çevirici

  Type-C To iP Çevirici Otg

  Micro USB TO IP OTG

  HDMI To RCA Mini Dönüştürücü

Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.