Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Angel
  Mesaj
  106
  Konu
  106
  Üye Avatarı

  Mesaj:106

  Konu:106

  Aldığı Beğeni:0
  Merhabalar;
  Daha önce uydu alıcıları ile ilgili tavsiye niteliğinde yazılar paylaşmıştık. Bu yazılarımız ile bir model satın almadan önce göz önünüzde bulundurmanız gereken ve tavsiye olarak önerdiğimiz modelleri paylaştık. 2019 yılı için uydu alıcısı tavsiye yazımıza buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bugün ele alacağımız konu ise tavsiye ürünlerden ziyade en çok satan uydu alıcısı modelleri olacak. Son iki yılı baz alarak listeleyeceğimiz modeller alanında çok satanlar arasında yer aldı. Özellikle son yıllarda çıkan fiyat/performans ürünleri ile piyasada çeşitlilik bir hayli arttı.
  Listeleyeceğimiz modeller arasında tercih etmeden mutlaka kullanım tipinize göre bir model seçmenizi öneririz.
  Son yıllarda en çok mini uydu alıcı modelleri iP tv özelliğine sahip internete erişim sağlayan ve internet üzerinden yayın izlemenize olanak tanıyan modeller popüler olarak tercih ediliyor. Bunların yanı sıra 4K televizyonların yaygınlaşması ile 4K uydu alıcısı modelleri de ilgi görüyor.
  Son yıllarda en çok satan 5 uydu alıcı modelini aşağıda sizler için listeledik. Modelleri online alışveriş sitelerinden ve Merterelektronik.com üzerinden hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  • Magbox Royal IP Destekli Full HD Mini Uydu Alıcısı
  • Mag 322W1 Dahili Wifi Destekli Full HD IP TV Box
  • Spybox S10 Android 7.0 4K IPTV Uydu Alıcısı
  • Hiremco Turbo IP TV Plus Linux Tabanlı Full HD Uydu Alıcısı
  • Magbox Exclusive Mini Scart SD’Li Uydu Alıcısı,

Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.