Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.937
  Konu
  7957
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.937

  Konu:7957

  Aldığı Beğeni:0  Turkiye’nin sınır kapılarını acmasıyla birlikte Avrupa’ya gitmek isteyen multecilerin sınır hattındaki Meric Nehri kıyılarına akınları suruyor. Meric Nehri kıyılarına gelen binlerce multeci sınırı gecmeyi başarırken, bir kısmı ise hala gecmek icin caba sarf ediyor. Yunan guvenlik gucleri ise sınır kapılarında gaz, ses bombalarının yanı sıra plastik mermi ve tazyikli suyla, Meric Nehri kıyısında ise jiletli ve dikenli tellerle multecilerinin gecişlerini engellemeye calışıyor.
  YUNAN ASKERİNE COK YAKIN NOKTADAN SINIR GECİTİLER

  Yunan gucleri tarafından kullanılan orantısız mudahalelere rağmen multecilerin Avrupa’ya gecişi engellenemiyor. Yunanistan’ın Meric Nehri kıyısındaki hemen her noktaya asker ve polis takviye etmesine rağmen, multecilerin bazıları hava kararınca bazıları ise gunduz saatlerinde sınırı gecmeye devam ediyor. Bugun oğle saatlerinde iki multeci daha Yunan askerlerine cok yakın bir noktadan botla sınırdan karşıya gecti.
  YUNAN ASKERLER YANINDAN GECEN MULTECİLERİ GORMEDİ

  Meric Nehrinin karşı kıyısında bulunan iki Yunan askeri aracındaki askerler ise kendilerine yaklaşık 100 metre yakınından sınırı gecen multecilere fark edemedi. Karşı kıyıya gecen iki multeci botu kıyıda bulunan ağac dallarına bağladıktan sonra ağaclık alana cıkarak, cevreyi kontrol etti. Burada bir sure bekleyen multeciler, daha sonra ise ağaclık alana girerek gozlerden kayboldu. (İHA)

  GUNUN ONEMLİ HABERLERİ
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat