Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Gökçe Bahadır 9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Dilek Bahadır, babası Mehmet Ali Bahadır’dır. Akademi İstanbul Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarında ise Fenerbahçe FM’de radyo programı sunmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Gökçe Bahadır, mezun olduktan sonra Best TV’de VJ’lik ardından Show TV’de yayınlanan Sinyal programının sunuculuğunu yapmıştır.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: gökçe bahadır.jpg
Görüntüleme: 2
Büyüklüğü: 11.5 KB (Kilobyte)
ID:	271
  2001 yılında “Tatlı Hayat”, 2002 yılında “Beşik Kertmesi”, 2003 yılında “Mühürlü Güller” gibi dönemin başarılı dizilerinde bölümlük roller ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2003-2005 yılları arasında “Hayat Bilgisi” isimli dizide “Törpü” karakterini canlandırmıştır ve geniş kitlelerce tanınmıştır. Daha sonra “JoJo” isimli çocuk programını sunan Gökçe Bahadır, dönemin reyting rekortmeni “Yaprak Dökümü” isimli dizide canlandırdığı “Leyla” karakteri ile en dikkat çeken oyunculardan biri olarak büyük bir beğeni toplamıştır. “Kayıp Şehir”, “Aramızda Kalsın”, “Hatırla Gönül” ve “Adı Efsane” isimli dizilerde de başarılı roller ile yer almıştır.24 Ekim 2017 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan “Ufak Tefek Cinayetler” isimli dizide “Oya” karakterine hayat vermiştir ve oyunculuk kariyerinin zirvesini bu dizide yaşamıştır.Gökçe Bahadır, oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu oyuncu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlenmiştir. 23 Şubat 2012 tarihinde ise boşanmıştır.
  Anlamsız yüklü kelimeler var dilimin ucunda....
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat