Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  24 Aralık 1984’de İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu, 2001 yılında Kazım İşmen Lisesi’nden mezun oldu. 2003 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden manken seçilen Özçivit, yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başladı. Daha sonra 2005’te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katıldı ve Best Model of Turkey seçildi. Buradaki birinciliğinden dolayı Best Model of The World’e katıldı ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçildi. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev alan oyuncu, 2007 yılından beri mankenlik yapmamaktadır.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: Burak Özçivit.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 10.0 KB (Kilobyte)
ID:	273
  İlk oyunculuk deneyimini “Eksi 18 (-18)” dizisinde genç komiser Murat’ı canlandırarak yaşayan Özçivit, Kasım 2007’de gösterime giren Türk korku filmi “Musallat” isimli filmle sinema dünyasına adımını atmış oldu. 2007’de Kanal D’de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynayan Özçivit, usta oyuncular Engin Şenkan, Ali İpin ve Ali Sürmeli’nin de rol aldığı 2008 yılında izleyicilerle buluşan Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır.2010 yılında İhanet adlı dizide oynadıktan sonra, dünyaca ünlü yabancı dizi Gossip Girl’den esinlenilen Küçük Sırlar adlı dizide Çetin karakterini canlandırdı. 2011-2012 yılında ülkemizde ve çevre ülkelerde oldukça ses getiren Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandıran Özçivit, 2013 yılında Fahriye Evcen’le birlikte başrolleri paylaştığı Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından uyarlanan Çalıkuşu dizisinde Kamuran rolünü canlandırmıştır.2014 yılında Fahriye Evcen’le birlikte başrolünü paylaştığı ve bir Ege kasabasında geçen aşkın anlatıldığı Aşk Sana Benzer adlı sinema filminin ayrıca yapımcılığını üstlenmiştir. Ünlü oyuncu son olarak Kara Sevda adlı dizide ve şarkıcı Murat Boz ve Aslı Enver ile birlikte Kardeşim Benim adlı dizide rol almıştır.
  Anlamsız yüklü kelimeler var dilimin ucunda....
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat