Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Stea050
  Mesaj
  1
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:1

  Konu:1

  Aldığı Beğeni:0  Tüy Dökücü Krem en çok kullanılan krem formunda bulunan bir epilasyon çeşididir. Genelde Tüy Dökücü kremler keratindeki bağları bölerek ciltten kolayca çıkmasını sağlamaktadır. Günümüzde isteyemeyen tüylerden kurtulmanın bir yoluda tüy dökücü kremlerdir.
  Tüy Dökücü Krem İşe Yarıyor Mu? İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en pratik en acısız yollarından biride Tüy Dökücü Kremler dir. Bu kremler içerisinde bir çok kimyasal barındırmaktadır. İçerisinde Bulunan kimyasallar sayesinde tüy veya kılların yerinden koparak dökülmesine sebep olmaktadır. Cilt Bakimi Kozmetik dünyasında satılan bin bir çeşit tüy dökücü kremler bulunmaktadır. Bu kremler genellikle 4- 10 dakika boyunca cildinize uyguladıktan sonra uyguladığınız bölgeyi bir parça bezle temizleyerek istenmeyen tüylerden kurtulmuş olabilirsiniz.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.