Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Muğla’nın Bodrum ilcesinde tatilini geciren şarkıcı Ziynet Sali 5 gun once cıkardığı ve digital platformlarda 3 milyona yakın izleyiciye ulaşan klibinin keyfini yaşadığını soyledi. Sal,i Sozcu’ye yaptığı acıklamada “Pandemi surecinde altı ayda uc album yayınladım. Son cıkardığım Kalbim Tatilde isimli şarkı 5 gunde yaklaşık 3 milyon sanatsevere ulaştı, moralim cok yerinde. Bodrum'a uc gunluğune dinlenmeye geldim” dedi. Sali, tatile gelenleri de salgın kurallarına uymaya davet etti. Ziynet Sali tatil icin geldiği Muğla'nın Bodrum ilcesinde Sozcu Gazetesi'ne konuştu.
  MORAL TATİLİ OLDU
  Bodrum tatiline eşi Erkan Erzurumlu'nun İstanbul'da studyo calışması olduğu icin katılamadığını belirten Sali, menajeri ile birlikte geldi. Sali, 5 gun once digital platformlarda yayınlanan ve uc milyon izleyiciye ulaşan Kalbim Tatilde isimli şarkının beğenilmesini salgın donemi sonunda moralini arttırdığını belirterek “İğneada'da gol ve ormanların icerisinde cektiğimiz ve ulkemizin tum doğa guzelliklerini yansıtan klibin kısa surede bu kadar sanatsevere ulaşması moralimi duzeltti. Cunku salgın doneminde cok zor gunler gecirdik ancak ben bu altı ay icerisinde uc yeni album yaptım. Son albumum Yaşam Ciceği Ekim ayında yayınlanacak” ifadelerini kullandı.
  PANDEMİDE YUZLERCE SANATCI MAĞDUR OLDU
  Pandemi doneminin Turk muzisyenleri acısından cok zor bir donem olduğunu belirten Sali “Bu yıl icin en az 70 konser kaybım oldu. Turk sanatcılarının en az 2 bin konser kaybı var. Bizlerin dışında ekmeğini sadece bu işlerden kazanan aranjorler, besteciler ve orkestra uyeleri var , ve onemli bolumunun sosyal guvenceleri dahi yok, gercekten zor bir donemden geciyoruz, daha cok dikkat edip salgın kurallarına uyarsak inşallah eski gunlere doneceğiz” dedi.
  BODRUM ‘DA OTELDEN DIŞARI CIKMADIM
  Pandemi surecinde ciddi onlemler alarak korunmaya calıştığını belirten Sali, “Ancak Bodrum'a geldiğimde gorduğum kimsenin ne sosyal mesafe nede maske ve benzeri salgın tedbirlerine uymadığı. Bu nedenle otelden dışarı adımım atmadım. Uc gunluk tatilimi bitirdim, bugunde karayolu ile İstanbul’a doneceğim” diye konuştu.


  İLGİLİ HABERZiynet Sali'den hamilelik acıklaması
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.