Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Gorkem
  Magazin.biz.tr
  Mesaj
  619
  Konu
  618
  Üye Avatarı

  Mesaj:619

  Konu:618

  Aldığı Beğeni:4  Önceki gece Çırağan Sarayında düzenlene 'Love İstanbul' adlı ödül törenine katılan Yonca Evcimik Güzelliği ve çekiciliği ile magazin objektiflerine poz verdi.
  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: yonca evcimik.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 67.7 KB (Kilobyte)
ID:	152
  Yonca Evcimik adeta yıllara meydan okuyor.56 yaşındaki ünlü oyuncu,şarkıcı formu ile gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu.Geceye son dakikada yetişen Yonca Evcimik,yazığı kitap ile çok konuşulan Mustafa Sandal'ın kitabında kendisine de yer vermesi üzerine sorulan sorulara başta cevap vermek istemedi.Magazin muhabirlerinin ısrarı üzerine Yonca Evcimik şunları söyledi;
  "Hayvanlar ile ilgili bende kitap yazdım.İsmi 'Var Olmak Hatır' kitabın tüm geliri sokak hayvanları için harcanıyor.Ayrıca bütün kolejlerde 2. sınıf ders kitabı olarak kabul edildik.5 tane arap ülkesine satıldı." Mustafa Sandal'ın kitabını okumadım,okumadığım şey ile ilgili yorumda bulunmam.Kitap ilgimi çekmiyor şeklinde konuşan Yonca Evcimik,yararlı şeyler yapması konusunda Mustafa Sandal'a ima da bulundu.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: mustafa sandal.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 69.9 KB (Kilobyte)
ID:	153
  Aynı dönemin popüler şarkılarına imza atan ikili arasında kitap mevzusu devam edecek mi bilinmezken,Mustafa Sandal yazdığı kitap ile magazin dünyasının son dakika haberlerinde baş rolü oynayacağa benziyor.Takipçileri ve bazı ünlü isimler tarafından hiç bir öğretisi olmadığı için gereksiz olarak görülen Mustafa Sandal'ın kitabı ünlü şarkıcıyı her gün magazin dünyasında ön plana çıkartmayı başardı.
  En son Defne Samyeli ile yazdıkları yüzünden Defne Samyeli tarafından hakkında dava açılan ünlü şarkıcı kitabın yeni baskılarında Defne Samyelinin olduğu bölümün kaldırılacağını magazin camiasına duyurmuştu.
  Kitabı sayesinde uzun süredir konuşulmaya devam eden MUstafa Sandalın başına Kitabı yüzünden daha neler gelecek merak konusu.Acaba bu kitabı yazdığı için pişman mıdır?Her ne olursa olsun satış amaçlı çıkarılan kitap amacına ulaşmış gibi.Hem satış rakamları çok iyi Hem de ünlü şarkıcı Mustafa Sandal nerede is her gün magazin gündemindeki yerini koruyor.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.