Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.784
  Konu
  7804
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.784

  Konu:7804

  Aldığı Beğeni:0  Şarkıcı Mustafa SANDAL 2'inci yeni kitabında Defne SAMYELİ ile ilgili hiç bir kelime bile yazmayacağını dile getirdi.

  Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde çıkardığı Beni Ağlatma isimli kitabında yıllar önce Defne Samyeli ile aşk yaşadığını iddia etmiş ve Samyeli'nin kendisini terk ettiğini söylemişti. Defne Samyeli ise bu haberden sonra sosyal medya hesabından “Mustafa Sandal’ın kitabında 25 yıl önce ilişki yaşadığımıza dair tamamen gerçek dışı bir iddiaya uyandım bu sabah. Sandal’ın hayatının dikkat çekmesi için adıma gerek var mıydı, bilemedim” demiş ve ardından da dava açacağını söylemişti.

  O bölümler çıkıyor!

  Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın kitabının yeni baskısında o bölümleri çıkaracağı öğrenildi. Sandal'ın yakın arkadaşlarını o bölümle ilgili “238 sayfalık kitaptaki 3 satırlık bir öz eleştiri yazısının konuşulması bunca emeğe haksızlık ve çok rahatsızım. Yeni baskılarda o paragraf olmayacak” dediği iddia edildi.
  Anlamsız yüklü kelimeler var dilimin ucunda....
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.